Rama i jep lamtumirën në facebook profesor Ylli Popës

15

auto_Rama1501262363

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot në rrjetet sociale, pas lajmit të vdekjes së akademikut Ylli Popa.

“Lamtumirë Profesor! – shkruan Rama në Fb. – Ylli Popa la pas një kujtim të mirë tek të gjithë ata që e njohën dhe një shembull të çmueshem tek të gjithë ata që jetuan momentet e kalimit nga diktatura në liri. Ngushëllime familjes,” përfundon kreu i qeverisë.

Loading...