Receta 'magjike', djeg dhjamin gjatë gjumit

0
68

Kjo është një mënyrë si të rrëzoni në peshë shpejt dhe lehtë. Kjo është një nga pijet më efikase dhe me rezultate pozitive në djegien e dhjamit rreth zonës së belit.

Pija ‘magjike’ djeg yndyrnat gjatë kohës që ju jeni në gjumë. Këshillohet që të konsumohet pak kohë para se të shkoni në shtrat, duke djegur kështu në mënyrë të menjëhershme ushqimet që konsumoni gjatë ditës.

Përbërësit

1 lugë çaji pluhur kanelle (ose 1 kanellë shkop)

1 lugë gjelle xhenxhefil

1 lugë çaji uthull

1 limon

Një grusht majdanoz

500 ml. e ujit

Përgatitja

Vendosni të gjithë përbërësit në një blender dhe përzieni deri sa të merrni një masë homogjene. Pini përzierje çdo natë para se të shkojnë në shtrat dhe ju do të humbni shumë peshë në një kohë të shkurtër.

Let’s block ads! (Why?)

Google search engine