Një i ri gati sa nuk e kishte këputur dorën, pasi shoku i tij kishte tentuar t’i bënte një shaka, duke përdorur një sharrë elektrike me zinxhirë.

I riu 18 vjeç kishte festuar pushimet e Krishtlindjeve me katër shokët e moshës mes 15 dhe 22 vjeç në qytetin e Wickede në North Rhine-Westphalia, Gjermani, shkruan Dailymail.

Ai kishte rënë për të pushuar në një divan, dhe në orët e para të mëngjesit, një nga miqtë e tij vendosi për të bërë një shaka, duke ia afruar atij tek qafa një sharrë elektrike me zinxhir.

Shoku, i cili u “befasua” i trembur zgjohet dhe me shpejtësi tenton të largohet nga aty – ku duke tentuar ta shtyjë shokun e lëndon dorën e tij.

3bacbf9f00000578-4070128-image-a-4_1482914016437 3bacbf8c00000578-4070128-image-a-3_1482913995682 3bacbf9000000578-4070128-image-a-2_1482913978862 3bacbf9500000578-4070128-image-a-1_1482913965388

4 COMMENTS

Comments are closed.