Mbretëresha Elizabeth

Megjithatë, Mbretëresha Elizabeth II ka treguar se është shëruar plotësisht nga sëmundja që e preku atë para Krishtlindjeve.

Ajo dje (e hënë) është dërguar për kalërim përgjatë lumit Thames.

Mbretëresha edhe një muaj mbush plot 91 vjet, dhe mosha e saj nuk është aspak pengesë për hobin e saj të preferuar, transmeton lajmi.net.

Në vend të helmetës ajo kishte vendosur një shall. Ndryshe Mbretëresha gjithnjë ka refuzuar të vendoste helmet për shkak të stilit të saj të flokëve.

Gjatë festave të fundvitit pjesëmarrja e mbretëreshës ishte e pamundur për shkak të sëmundjes. /Lajmi.net/

fgfdg

5 COMMENTS