mak2

Makina e Kristi Sakos, djalit të biznesmenit vlonjat Agron Sako është shkrumbuar gjatë orëve të para të ditës së sotme.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4:15 të mëngjesit, ndërsa persona ende të paidentifikuar i kanë vënë zjarrin automjetit.

Makina ka qenë e parkuar në garazhin e shtëpisë së Sakos. Në një komunikim me JOQ.al, policia e Vlorës bëri me dije flakët kanë shkaktuar dëmtime në këtë mjet, por siç mund ta shikoni nga pamjet, automjeti tip Toyota me targë AA 797 KP është djegur tërësisht.

Vallë, kush ia ka vënë flakën këtij automjeti në garazhin e shtëpisë së të zotit? Kristi Sako është djali i ish basketbollistes së ekipit të Flamurtarit, Valbona Sako. Nga një kontroll në profilin në Instagram të Kristit, vihet re jeta e tij luksoze dhe fotot artistike. /JOQ/
mak3

mak2

mak1

6 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Find More on to that Topic: epavarura.com/shkrumbohet-makina-e-djalit-te-biznesmenit-ne-vlore/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Read More Info here to that Topic: epavarura.com/shkrumbohet-makina-e-djalit-te-biznesmenit-ne-vlore/ […]

Comments are closed.