Gazetari Bledian Koka i cili njihet për statuset e tij të fuqishme ka reaguar në lidhje me situatën e krijuar së fundi në prag të ndeshjes Shqipëri-Izrael.

Statusi i Bledit:

Perrallat me terror!…

Ajo qe po ndodh me ndeshjen Shqiperi Izrael eshte e turpshme ne mos skandaloze. Nje shtet qe ka dorezuar sovranitetin ne doren e sherbimeve te huaja per rreziqe imagjinare me shpresen se populli nen uje do arrije te teret me perralla me terroriste berbere e biokimiste qe punojne per 2 lek. Kjo na qenka siguria jone kombetare, kjo qenka Shqiperia anetare e NATO-s? Nje shtet pabreks qe ka 3 dite qe tortuon nenshtetasit e vet per shkak te nje vasalizmi eunuk dhe rreh gjoksin si Tarzan duke ulur breket si Xhejn!… Per te mos folur per reagimin e panevojshem i KMSH-se si shtojce e perralles qe boll i ka personazhet e imagjinare mes te mires dhe se keqjes!…

p.s…mund te kishim qene me dinjitoze se kaq dreqi ta haje, duhet te kishim qene!….

4 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Find More on that Topic: epavarura.com/shperthen-gazetari-shtet-pabuks-dorezon-sovranitetin-ne-doren-e-izraelit/ […]

Comments are closed.