Shumica e kundërshtarëve Donald Trump besojnë se do të duhet të presin katër vjet të tjera që ai të largohet nga Shtëpia e Bardhë.

Por shtrigat Amerikës janë më optimistë, shkruan  “BBC”.

Mesnatën e së premten, magjistaret në të gjithë Amerikën u mblodhën sëbashku dhe bënë një magji për të hequr presidentin nga detyra.

Një grup Facebook-u që po ndiqte nga afër këtë ritual misterioz ka marrë më shumë se 10,500 pëlqime, sqaron rrjeti televiziv britanik.

Disa video nga magjia e shtrigave, i tregon ato duke përdorur qirinj portokalli, foto të Presidentit Trump dhe letra tarot.

Por kjo magji tronditëse ka ngjallur edhe zemërimin në mesin e konservatorëve të krishterë, të cilët  i kanë akuzuar shtrigat se u kanë “shpallur luftë shpirtërore”.

5 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 91815 additional Information to that Topic: epavarura.com/shtrigat-e-shba-se-mblidhen-dhe-bejne-nje-magji-te-rrezikshme-kunder-trump/ […]

  2. … [Trackback]

    […] There you will find 99966 more Info on that Topic: epavarura.com/shtrigat-e-shba-se-mblidhen-dhe-bejne-nje-magji-te-rrezikshme-kunder-trump/ […]

Comments are closed.