Ballina Etiketimet Errët

Etiketim: Errët

Mason dhe racist: Ana e errët e ish-presidentit kilian Salvador Allende

Mason dhe racist: Ana e errët e ish-presidentit kilian Salvador Allende Pikëpamjet dhe opinionet e shprehura në këtë material janë tërësisht të autorit/ autorëve dhe jo...

Një fenomen i errët gjeopolitik ballkanik

Synimi është për ta detyruar Tiranën të pranojë recetën greke të të ashtuquajturës paketë të marrëveshjes midis Shqipërisë dhe Greqisë, e cila në formën,...

Pse duhet të hani çdo ditë banane me lëkurë të errët

Bananet janë të njohura gjerësisht për vetitë e tyre në shëndet, por nëse jeni mësuar ti zgjidhni nga “bukuria”, tashmë do preferoni më shumë...

Dëshironi gjumë të mirë, flini në një dhomë të errët!

Nëse dëshironi të keni jetë të shëndetshëm, atëherë gjithsesi duhet të keni gjumë të mirë dhe të flini pa u zgjuar apo shqetësime të...

T’i dalësh Hënës “nga Kina”: ulje revolucionare në anën e errët...

Një mision kinez ka shkelur për herë të parë në anën e errët të Hënës, duke shënuar kështu një çast historik të konsideruar...

Më në fund SHBA bën një lëvizje për të ekspozuar anën...

Shtetet e Bashkuara po e kuptojnë gradualisht “anën e errët” të grupit terrorist të Gylenit (FETÖ), falë një hetimi që u lançua pas përpjekjeve...

Bota e errët e drogës, historia e dhimbshme e Danielit: Shoqëria...

“Shqiptarët për shqiptarët” këtë të premte prezantoi historinë e dhimbshme dhe dramatike të një të riu, i cili për një dekadë ka qenë i...

Ana e errët e fshatit të të pasurve, njerëzit kanë Audi,...

Nëse nuk e dinit, Huaxi është cilësuar si fshati i të pasurve dhe ndodhet në Kinë. Ky fshat është krijuar që në periudhën komuniste...

Ju shpëtoi tre atentateve, kush është badigardi që u plagos në...

Badigardi që u plagos mbrëmjen e kaluar me armë zjarri në një disko në Sarandë rezulton një emër i njohur për policinë. Arlind Lulushi...

Rrëfehet mafiozi më i rrezikshëm i ‘Cosa Nostra’: Momenti më i...

Kur nisesh të intervistosh dikë si Xhon Alite, komenti më i zakonshëm që mund të marrësh për punën tënde si gazetar, si medie është:...

Zbardhni lëkurën e errët në pjesët intime për vetëm 5 minuta,...

Sot do te ndajme me ju një ilaç të mahnitshëm për femrën, qellimi i te cilit është të ndriçojë pjesët e fshehta te trupit...

Goditi me shishe në kokë të birin dhe rrihte vazhdimisht gruan…...

Kater persona janë arrestuar deri me tani dhe dy te tjerë janë në kërkim. Policia ka ushtruar kontroll te servisi i Eduard Likës, i cili...

E pini çdo ditë, por nuk njihni anën e errët të...

Qumështi është burimi më i mirë i kalciumitQumështi nuk është burimi më i mirë i kancerit, iu besohet apo jo ky tashmë është një...

Nga Meksika në Afrikë: Historia e errët e Izraelit në trajnimin...

nga Kit O’Connell. AUSTIN, Teksas – Megjithë politikën e tij të aparteidit kundër palestinezëve dhe pakicave të tjera, Izraeli shpesh përmendet si demokracia e vetme...

Zgjidhni një kafshë dhe zbuloni anën tuaj më të errët të...

A keni menduar ndonjëherë për anën tuaj të errët ? Si çdo medalje gjithëkush ka një anë të errët të fshehtë të personalitetit !...

Ana e errët e frutit të kivit, ja kur nuk duhet...

Të gjithë e dimë që është një frut shumë i mirë dhe i pasur me vitamina dhe lëndë ushqyese. Por jo të gjithë personat...

SHBA-të paralajmërojnë një epokë shumë e errët për Korenë veriore

Shtëpia e Bardhë ka paralajmëruar një “epokë shumë të errët” për Korenë e Veriut – duke nënkuptuar se Shtetet e Bashkuara mund të përgatiten...

Asnjëherë mos e nënvlerësoni fuqinë e anës së errët: Orban i...

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orban, me cfarë u pa edhe nga fjalimi e tij i fundit mbi krizën e emigrantëve në Evropë, i bëri...

Shkencëtarët: Energjia e errët nuk ndikon në zgjerimin e universit

Zbulimi, që fillimisht ishte bërë në vitet e nëntëdhjeta, kishte fituar çmimin 'Nobel' për Fizikë dhe ka shërbyer si bazë për "modelin standard" të...

Urinë e verdhë e errët? Zbaticë acidi? Ja shenjat që keni...

Mbajtja e njërit sy të hapur për çdo shenjë të hershme të problemeve të mëlçisë është një pjesë thelbësore e mbajtjes së një stili...

ME TE LEXUARAT E JAVES

ME TE LEXUARAT E VITIT

TE FUNDIT