Ballina Etiketimet Foto

Etiketim: foto

Koleksioni i “Motrave”: Unike në diversitet (foto)

Si gjithnjë e për shumë çështje, ka shumë paragjykime ndaj grave, ku ndër të tjera përfshihen dhe veshja apo moda. Frymëzuar nga këto...

Anxhela fiton çmimin ‘Kënga e vitit’, ja kujt ia dedikon të...

Anxhela Peristeri fitoi mbrëmë çmimin “Kënga e Vitit”, në 15-vjetorin e “Çmimeve Kult”. “Pa mua”, ishte kënga e shpallur fituese, e kënduar nga Anxhela Peristeri...

Restoran mahnitës ku ndriqojnë mijëra drita, ku gjendet? (Foto)

Ka disa njerëz që priren të shikojnë një film për të disatën herë edhe nëse e kanë parë njëherë. Por nuk e ofron vetëm kinemaja...

Haradinaj i’a shtron rrugën me kocka të reja Albin Kurtit (Foto)

Oborri i Qeverisë së Kosovës ka ndryshuar pamje, për faktin se aty kubzat e vjetëra (kockat) janë zëvendësuar me ato të reja së fundmi....

16 foto historike që tregojnë momente interesante se si kemi jetuar...

Prindërit dhe gjyshërit tanë kishin shumë momente të paharruara në të kaluarën. Fama, fitorja, puna e palodhur dhe lufta për të drejtat e tyre...

Ronaldo krenohet me djalin e tij, kjo është arsyeja (Foto)

Nëse dëshiron që të bëhesh i madh, ndiq hapat e prindërve.” Kjo shprehje duket se ka frymëzuar djalin e 5-herë fituesit të “Topit të Artë”,...

Kjo është kryeministrja më e re dhe më simpatike në botë...

Sanna Marin, do të bëhet  kryeministrja më e re në botë mbasi të marrë drejtimin e qeverisë së Finlandës. Ministrja e Transportit u zgjodh nga...

4-vjeçari fle në korridorin e spitalit (Foto)

Një djalë katërvjeçar u detyrua të flinte në korridorin e një spitali pasi ishte duke pritur më shumë se tetë orë. Jack Williment-Barr shtroi një...

Morena surprizon nënën e Stresit për (Foto)

Morena Taraku dhe Stresi kanë qenë dy artistë të cilët këto ditë kanë ndihmuar pafund për familjet e prekura nga tërmeti. Këngëtarja dhe modelja erdhi...

Flet për shkatërrimet nga tërmeti, shkrehet në vaj deputetja (Foto)

Deputetja e LSI, Edlira Hyseni nga foltorja e parlamentit garantoi që asnjë lekë që do të shkojë për të prekurit nga tërmeti nuk do...

Putini e befason me pushkë Vuçiqin (Foto)

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha sot se ai ishte i befasuar nga dhurata e homologut rus Vladimir Putin – që ishte pushka e Milan...

‘Zbutet’ Nait Hasani, ia shkel derën LDK-së (Foto)

Ish-kundërshtari më i fuqishëm i LDK, Nait Hasani, tani ambasador i Kosovës në Shqipëri, duket se diplomacia e ka zbutur atë dhe sot pa...

Ja çfarë duket nga hapësira në Tokë (Foto)

Një nga mitet më të famshme të hapësirës është se Muri i Madh i Kinës është e vetmja arritje njerëzore që mund të shihet...

Një objekt në Prishtinë përfshihet nga zjarri (Foto)

Një zjarr ka shpërthyer para pak çasteve në një objekt në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë. Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë...

Bora e parë mbulon kryeqytetin (Foto)

Reshjet e para të borës në dhjetor kanë mbërritur edhe në kryeqytet, shkruan Kosova Post. Sipas Institutit Hiro Meteorologjik të Kosovës, reshjet e borës pritet...

Shfaqet pas shumë kohësh në publik djali i vogël i Donald...

Barron Trump, djali i vogël i Donald Trump është shfaqur për herë të parë në publik pas një kohë të gjatë. 13-vjeçari shoqërohej nga i...

Ky është veprimi epik i ushtares së KFOR-it turk ndaj të...

Kryesia e delegacionit turk që vepron në kuadër të Misionit të Forcave Paqësore të Kosovës (KFOR), sot ka realizuar një aktivitet humanitar ku ka...

‘Do më bësh dhe mua foto’, fjalia prekëse e 10-vjeçarit nga...

Gazetari Enrik Mehmeti i cili ka ndjekur nga afër atë çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit, ka bërë një postim prekës në profilin...

Kosovarët dhurojnë gjak për vëllezërit nga Shqipëria (Foto)

Tërmeti shkatërrues që goditi Shqipërinë më 26 nëntor la pas 51 të vdekur si dhe mbi 700 të plagosur e dhjetëra banesa të kthyer...

Shpërthim me lëndë plasëse në qendër të Tiranës (Foto)

Një shpërthim me lëndë plasëse është regjistruar gjatë orëve të para të mëngjesit sot pranë një lokali në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth orës 03:40, në...

ME TE LEXUARAT E JAVES

ME TE LEXUARAT E VITIT

TE FUNDIT