Wednesday, September 23, 2020
Ballina Etiketimet Kur

Etiketim: kur

Halil Kastrati emocionohet dhe nuk i mban lotët kur në skenë...

Humanisti i njohur, Halil Kastrati, i ftuar në një emisionin bashkë me prezantuesen e njohur, Edita Doli Muhaxhiri, kanë shpjeguar disa nga programet e...

Veliu: Me VV’në takohemi prapë kur të thotë Zoti

Albin Kurti dhe Isa Mustafa as pas një takimi tre orësh nuk janë marrë vesh për “koalicionin e shpresës”. Agim Veliu, nënkryetari i Lidhjes Demokratike...

Gjërat që duhet t’i kujtoni kur humbni shpresën

1.Kujtoni se duhet të vazhdoni tutje Kjo është pak më e lehtë për tu thënë sesa për tu bërë, por është një faktor i rëndësishëm...

Hoti tregon se kur do të arrihet marrëveshja me VV-në: Nuk...

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti thotë se marrëveshja finale me Lëvizjen Vetëvendosje për bashkëqeverisje do të ndodhë në ditën në vijim...

Kur do të fillohet me tarifa dhe sa do të jetë...

Pas Rrugës së Kombit, kosovarët do të paguajnë taksë edhe për të kaluar nëpër dy autostradat e vendit. “Ibrahim Rugova” e “Arbën Xhaferi”, pritet...

Ça të bëjmë kur nuk kemi ç’bëjmë?

Shkruan Frrok Çupi Sot këta e gjetën çfarë do të bëjnë nesër. Nesër do të mblidhen te Gjykata e Tiranës për të bërë zhurmë kundër...

Nga Vetëvendosje tregojnë kur nënshkruhet koalicioni me LDK-në

Deputeti i zgjedhur i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati pas regjistrimit si deputet në Kuvend të Kosovës ka folur edhe për marrëveshjen VV – LDK. Para...

Ja kur do të mbahet takimi LDK-VV

Takimi i fundit mes kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa, pritej të rezultonte me arritje të marrëveshjes mes...

Bahtiri tregon kur do të bëhet koalicioni VV-LDK, përmend edhe Veliun

Agim Bahtiri po deklarohet i sigurt se koalicioni VV-LDK do të ndodhë posa Albin Kurti të kthehet në Kosovë nga Gjermania. Për këtë çështje,...

Thaçi përsëri godet Vuçiqin: Do të arrijmë paqen kur…

Presidenti i Kosovës ka vazhduar të kundërshtojë ashpër deklaratën e presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq i cili dje deklaroi se masakra e Reçakut është...

9 efektet e mrekullueshme që ndodhin kur filloni ta doni veten

Vetë-dashuria dhe vetë-kujdesi kanë të bëjnë me zotërimin e fuqisë sonë, të veprojmë nga një vend i mirësisë ndaj vetvetes dhe të marrim kohën...

Mbyllen kërkimet: 50 të vdekur, momenti i vështirë i Ramës kur...

Mbyllen operacionet e kërkim shpëtimit duke çuar në 50 numrin e të vdekurve nga tërmeti i 26 nëntorit. Vetë kryeministri Edi Rama e bëri të...

Ja kur po priten reshjet e para të bores

‘Prishtina Weather’, ka publikuar motin për pesë ditët e ardhshme. Nesër mot do të jetë i ndryshueshëm dhe me shi, në vise malore borë. Javën...

Si duket Durrësi 3 ditë pas tërmetit, qytetarët në gjendje të...

Banorët sot në Durrës po përpiqen të përballojnë në kushte të rënduara psikologjike pasojat nga dëmet e shkaktuara në jetë njerëzish dhe në prona. Tre...

Momenti kur zjarrfikësit nxjerrin të gjallë 33 vjeçarin nga rrënojat e...

Pamjet e shpëtimit të 33 vjeçarit Adriatik Bode, i cili mbeti i bllokuar në rrënojat e hotel ‘Mira Mare’ në Durrës janë postuar në...

Video/ Tërmeti dëmton spitalin, ja momenti kur mjekët e pacientët dalin...

Një tjetër lëkundje e fortë ka tronditur këtë mesditë Shqipërinë. Tërmeti ka qenë me magnitudë 5.1 të shkallës Rihter dhe ka shkaktuar panik te...

Shefqet Kastrati: Kur ndihmon një rob të Zotit në nevojë, duhet...

Presidenti i kompanisë Kastrati, Shefqet Kastrati dhe familja e tij kanë vendosur që të dhurojnë 1.5 milion euro për vendet e prekura nga tërmeti...

‘Zemra më djeg kur të shoh në zi, bëhu e fortë...

Dashuria, dhimbja, mobilizmi dhe humanizmi në këto ditë të vështira për Shqipërinë nuk ka munguar as nga tifozët. Përveç atyre që gjenden brenda kufirit...

Video/Momenti dramatik kur qytetari flet poshtë rrënojave: Pse s’i kapni t’i...

Një tjetër video dramatike ka mbërritur në redaksinë e “BalkanWeb”, ku një qytetar i ndodhur nën rrënoja arrin të komunikojë me punonjësit e kërkim-shpëtimit. Në...

Thaçi në Durrës: Kur Shqipëria është në zi, edhe Kosova është...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po i viziton zonat e prekura nga tërmeti në Shqipëri. Presidenti Thaçi i shoqëruar edhe nga presidenti i Shqipërisë Ilir...

ME TE LEXUARAT E JAVES

ME TE LEXUARAT E VITIT

TE FUNDIT