Tag - lajmi

OPINION/ANALIZË Politika

I sëmurë për lavdi

Erion Veliaj nënshkruan me Air Albania, por a ka kompetenca për këtë? Tirana nuk e ka një muze të vetin, ama Erion Veliaj del nëpër rrjete sociale duke dhënë...

OPINION/ANALIZË Politika

Shteti prej letre

KLP shqetësohet për shkeljet administrative të Arjan Ndojit, por jo për dosjet që ai po hetonte dhe që “rastësisht” nisin në Lalz dhe përfundojnë në Vlore, të...