Ballina Etiketimet Nuk

Etiketim: nuk

Rama sulmon gazetarët: Turmë që nuk lexon, shkelin të drejtat e...

Reagimin e organizatave të shoqërisë civile dhe gazetarë për paketën anti-shpifje, kryeministri Rama e konsideroi si një çështje artificialisht të nxehur. Ai tha se jemi...

Hoti: Nëse nuk e marrim postin e presidentit, shkojmë në opozitë

Anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se nëse Lëvizja Vetëvendosje nuk ia lejon postin e presidentit, atëherë nuk...

Disa gjëra cinike që nuk janë gjithmonë të vërteta

Të qenit cinik është një lloj si një mekanizëm mbrojtës: nëse mbani shpresat tuaja të ulëta, me siguri nuk do të zhgënjeheni kur gjërat...

Nuk do t’ju kopmensohen orët shtesë, reagojnë zjarrfikësit

Sindikata e zjarrfikësve ka shprehur indinjatën lidhur me vendimin e Qeverisë në largim për kompensimin e orëve shtesë, vendim në të cilin nuk janë...

Hardinaj nuk flet me Edi Ramen, madje nuk e di as...

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka pranuar se nuk ka komunikim fare me kryeministrin e Shqipërisë Edi Ramën. Ai ka shtuar se ka dëshirë...

Rakiq: Lista Serbe nuk do të jetë pengesë për krijimin e...

Presidenti i Listës Serbe, Goran Rakiq tha sot se kjo parti është gjithmonë në favor të dialogut dhe se kurrë dhe nuk do të...

Haradinaj: AAK-ja nuk do të jetë pjesë e Qeverisë së ardhshme

Pas mbledhjes së Qeverisë, kryeministri në detyre Ramush Haradinaj iu drejtuar gazetarëve për një konferencë për medie, ku nga aty Haradinaj bëri me dije...

Rama nuk heq dorë nga pakoja anti-shpifje, mediat paralajmërojnë protesta

Të hënën, Komisioni i Ligjeve në Kuvendin e Shqipërisë ka aprovuar paketën anti-shpifje me disa ndryshime të vogla në krahasim me propozimin e Qeverisë. Paketa...

Kurti: Serbët do ta kenë një ministër, nuk bëjmë koalicion me...

Kryetari i Lëvizjës Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se do të takohet me përfaqësuesit e Listës Serbe dhe do të bisedojë me ta për...

Sanije Rexha për vrasjen e Abedinit: Nuk zbrapsëm edhe nëse e...

Bashkëshortja e Abedin Rexhes, Sanije Rexha përmes një postimi në Facebook ka thënë se pavarëisht çmimit që mund të paguajë, nuk do të heshtë,...

Shqipëria nuk dëgjon thirrjet e Kosovës, Vuçiqi në Durrës për ‘Mini-Schengenin’

Presidenti i Serbisë do të jetë në një vizitë zyrtare në Shqipëri më 20-21 dhjetor. Presidenca serbe ka njoftuar se Vuçiq do të marrë pjesë...

Mustafa për Kosova Post:‘S’kemi problem me VV, por nuk nënshkruhen senet...

Kreu i LDK’së Isa Mustafa ka folur para mediave pas takimit me kryetarët e degëve, derisa, ka deklaruar se në Lidhjen Demokratike nuk kanë...

Haradinaj e pranon ‘dështimin’, thotë nuk ka liberalizim të vizave këtë...

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka thënë se vendimi për liberalizimin e vizave për Kosovën pritet të ndodhë vetëm në pranverë të vitit të...

Konfirmon VV: Nuk është planifikuar sot takim me LDK-në

Sot nuk do të këtë takim në mes të  VV-së dhe LDK-së. Kështu ka bërë të ditur përmes një postimi në facebook zyrtari për...

8 ëndrra që shumica e grave nuk i kuptojnë

Në fakt, ka shumë kuptime të ëndrrave që u mungojnë grave, kështu që është thelbësore të mbani veten të arsimuar dhe të jeni vazhdimisht...

Halil Kastrati emocionohet dhe nuk i mban lotët kur në skenë...

Humanisti i njohur, Halil Kastrati, i ftuar në një emisionin bashkë me prezantuesen e njohur, Edita Doli Muhaxhiri, kanë shpjeguar disa nga programet e...

Gazetari izraelit: Marina Turke nuk lejoi anijen izraelite të kryejë kërkime...

Gazetari izrealit Barak Ravid publikoi se Marina Turke kishte larguar një anije kërkuese izraelite e cila po kryente kërkime në Mesdheun Lindor. Gazetari i televizionit...

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje thotë se LDK ende nuk po bindet...

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje! Arbër Rexhaj thotë se LDK-ja ende nuk është bindur se VV-ja i ka fituar zgjedhjet e 6 tetorit. Sipas tij, LDK-ja...

Pas lutjeve të Ozilit për ujgurët, Kina nuk e transmeton ndeshjen...

Transmetuesi shtetëror kinez CCTV e ka hequr nga programi ndeshjen e së dielës Arsenal-Manchester City si pasojë e komenteve të bëra nga mesfushori i...

Nuk do ta besoni, kaq vite mbushi sot diva e muzikës...

Sot më shumë se asnjëherë Mbretëresha e muzikës shqipe Adelina Ismaili, ka arsye për të qenë e lumtur. Pikërisht sot, këngëtarja feston ditëlindjen më në...

ME TE LEXUARAT E JAVES

ME TE LEXUARAT E VITIT

TE FUNDIT