Ballina Etiketimet Rudina

Etiketim: Rudina

Rudina e Azemit dhe Çlirimi i Rustemit

Sot pas 12 vitesh ndarje nga jeta, nëse At Zef Pllumbi do “zgjohej” vetëm 1 minutë e do dëgjonte, ideator për reformën e re...

Rudina Dembacaj: si i humba 35 kilogramë

Kilet e tepërta shpeshherë kthehen në sfidë për...

Rudina e nis vitin e ri me fyerje për Agron Llakajn:...

Moderatorja Rudina Dembacaj, duket se edhe këtë vit të ri nuk i ka lënë pas mëritë me ish kolegët. E ftuar në emisionin e parë...

Rudina Hajdari zbulon punën që bënte në SHBA dhe na habit...

Rudina Hajdari ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Ftesë në 5” të Bieta Sulos. Nga studioja, Rudina tregoi lidhur me shkollimin e saj...

Nga Marina e deri te Rudina/ Kush janë VIP-at që gjetën...

Shumica nuk besojnë se mund të zgjasë dashuria ose lidhjet nëpërmjet internetit. Këta vipa janë shëmbulli i kësaj. Disa të ndrojtur, disa nuk gjejnë dot...

Rudina Hajdari shkakton tm.err dhe ka.os te Basha dhe Berisha, emri...

PD në krizë, gati të përsëritet skema e viteve 1991-1995, kur Berisha sulmonte, diskretitonte, kërcënonte e pengonte edhe fiziksiht Azem Hajdarin, të mos thoshte...

E dini pse Rudina Magjistari nuk ka bërë dasëm kur është...

Edhe pse është një nga prezantueset më të njohura në vend, për jetën personale të Rudinës publiku di shumë pak. Moderatorja ka edhe një...

Moment i veçantë në jetën e Deputetes së Partisë Demokratike Rudina...

  Duke shkruar në faqen e saj në Facebook, Hajdari shprehet se është nder e privilegj që përfaqëson Shqipërinë. Postimi i deputetes së PD, Rudina Hajdari: Moment...

“Krimi te Blloku”, Rudina Xhunga reagon pas përqeshjes së Ramës që...

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga, që tashmë drejton emisionin “Dritaren” në Neës24”, dhe në puntatën e parë pati të ftuar kreun e qeverisë, Edi...

Nga Rudina Magjistari, tek Hygerta Sako e Inis Gjoni: Femrat VIP...

Mbrëmja e pardjeshme ka qenë tronditëse për kryeqytetin, pasi si pasojë e përplasjes me armë në zonën e ish-bllokut në Tiranë humbi jetën një...

Rudina Magjistari dedikim emocionues për bashkëshortin

Rudina Magjistari gjithmonë ka qenë diskrete për sa i përket jetës së saj private. Moderatorja shqiptare mundohet që bashkëshortin dhe vajzën e saj Mia...

Rudina plas të radhës: Para se të lindja doja të shkoja…

Ditën e djeshme në emisionin e saj, Rudina Magjistari ka dhënë një deklaratë që asnjë prej nesh nuk e ka…

Rudina Hajdari e thotë troç cili do të jetë “fati” i...

Rudina Hajdari sot deputete në rradhët e partisë Demokratike, 20 vite pas vrasjes së të atit edhe pse shprehet se familja e saj janë...

ME TE LEXUARAT E JAVES

ME TE LEXUARAT E VITIT

TE FUNDIT