Ballina Etiketimet Thanasi

Etiketim: Thanasi

Dr. Rudina Thanasi: Aknet, pse trajtimi me “peeling” është më i...

(…pjesa e dyte) Cila është koha që bëhet trajtimi peeling i mesëm i thellë, si hiqen edhe cikatrizimet pas akneve Në numrin e kaluar, botuam një...

Dr. Rudina Thanasi: Puçrrat apo akneja me tri faza, kurimi që...

Dr. Rudina Thanasi: Pse aknetë nuk janë kurrë hormonale.  Ke kiste, ke nodule (gunga), ke më tepër se tre forma të aknesë. Në këtë intervistë do të gjeni...

Dr.Rudina Thanasi: Ndërhyrjet estetike, jo direkt tek operacioni!

“Bukuria është e rëndësishme, por s’duhet të kompromentojë shëndetin.... Pse jam kundër bisturisë si zgjidhja e parë dhe të gjitha arsyet, që më çojnë të mirëmendohem...

ME TE LEXUARAT E JAVES

ME TE LEXUARAT E VITIT

TE FUNDIT