Home / Shkencë dhe Jetë / KURIOZITETE / Tmerr dhe humor: Demi përplas për toke toreadoren dhe i hip sipër (Foto/Video, +18)

Tmerr dhe humor: Demi përplas për toke toreadoren dhe i hip sipër (Foto/Video, +18)

Lufta me demin shpesh herë kthehet në tragjedi, por një gjë e tillë gati sa nuk ndodhi edhe me një femër toreadore.

Një video e publikuar në internet, shfaqet momentin kur demi nokauton gruan për tokë dhe mundohet t’i hip sipër, transmeton Telegrafi.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Spanjë, ku një femër guxoi ta sfidoi demin e tërbuar, i cili pas shumë provokimeve e përplas për tokë e cila për fat të mirë shpëtoi me lëndime të lehta trupore.

Check Also

KLSH auditim Hipotekave dhe ALUIZNI-t, ja dëmi që i kanë shkaktuar shtetit

“Gjatë katër viteve të kaluara dëmi ekonomik që i kanë shkaktuar shtetit zyrat e Hipotekës …

error: Mos kopjo, por shperndaje ;)