19403324_10207052407466906_468396742_o-735x400

Elton Ismaili, pronari i makinës që iu vu tritol mbrëmjen e së martës në Vlorë, ka deklaruar se nuk ka konflikt me njeri dhe se zbulimin e ngjarjes ia le në dorë, Policisë dhe Prokurorisë.

“Isha në banesën e prindërve kur ndodhi shpërthimi.

Makina ishte parkuar pranë shtëpisë së tyre. U alarmova nga shpërthimi i fuqishëm. Ishim 4 metra larg, fati ynë që shpëtuam. Kam pasur kërcënime edhe më parë. Më janë vrarë familjarë dhe nuk ka pasur asnjë autor”, deklaroi ai.

Ismailit në fakt, vite më parë i kanë vrarë në një atentat motrën, vëllanë, dajën dhe ortakun e tij.

5 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Read More Info here to that Topic: epavarura.com/tritol-makines-kush-eshte-pronari-i-saj-dhe-historia-e-familjes-se-vrare-ne-atentat/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: epavarura.com/tritol-makines-kush-eshte-pronari-i-saj-dhe-historia-e-familjes-se-vrare-ne-atentat/ […]

  3. … [Trackback]

    […] Read More here on that Topic: epavarura.com/tritol-makines-kush-eshte-pronari-i-saj-dhe-historia-e-familjes-se-vrare-ne-atentat/ […]

Comments are closed.