Dy adoleshentë rusë kanë transmetuar direkt në “Periscope” momentin kur u përplasën me armë me policinë dhe vetëvrasjen e tyre.

Videoja që ka shokuar shikuesit më pas është fshirë nga rrjeti, duke lënë vetëm disa fragmente nga momenti i përplasjes me policinë.

Një 15-vjeçar i quajtur Denis dhe e dashura e tij Katya nisën të qëllonin me armë pa shkak. Kur erdhi furgoni i policisë nisën të qëllonin edhe ndaj tyre.

Fjalët e tij të fundit ishin “Mos u mërzisni, do largohem me stil”, dhe më pas qëlloi veten me pistoletë.

Të njëjtën gjë bëri edhe e dashura e tij Katya pak sekonda më vonë.

Policia gjeti armë, dollarë dhe disa fishekë e saçma në banesën e tyre.

Nuk dihet arsyeja që i çoi të rinjtë në vetëflijim.

15 COMMENTS

 1. … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: epavarura.com/video-dy-adoleshente-ruse-transmetojne-live-betejen-policine-dhe-vetevrasjen/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Find More Info here on that Topic: epavarura.com/video-dy-adoleshente-ruse-transmetojne-live-betejen-policine-dhe-vetevrasjen/ […]

 3. … [Trackback]

  […] Here you will find 56607 more Info on that Topic: epavarura.com/video-dy-adoleshente-ruse-transmetojne-live-betejen-policine-dhe-vetevrasjen/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Information on that Topic: epavarura.com/video-dy-adoleshente-ruse-transmetojne-live-betejen-policine-dhe-vetevrasjen/ […]

Comments are closed.