VIDEO: Hidhet nga kati i 8-të por ja ku bie

7
85

Anëtari i kanalit Youtube me nofkën 8Booth, është i njohur për hedhjet e tij nga lartësitë e mëdha në pishina. Së fundmi, ai ka publikuar një video ku shihet duke u ngritur në katin e fundit të një hoteli dhe në fund hidhet në pishinë. Hoteli ka 8 kate. Ai shumicën e rastëve shpëton vetëm nga fati sepse terreni nuk është aq i thjeshta sa shihet.

Më poshtë mund të shihni videon që do t’iu frikësojë

Google search engine

7 COMMENTS

Comments are closed.