Kjo video ka mahnitur të gjithë ndjekësit e rrjeteve sociale. Në të shihet qartë se si nëna ledhaton foshnjen e saj, i cili duket se e shijon në makismum këtë prekje.

Lidhur me videon ka patur pafund reagime, duke e përshëndetur tej mase këtë gjest i cili mbetet gjatë në mendjen e çdokujt. A ka prekje më të bukur se kjo? Ledhatimi i nënës zgjat përgjithmonë edhe nëse ajo “ikën”. Qëllimi i kësaj video është që të respektojnë nënat për gjithçka që na dhurojnë dhe që na ruajnë në zemrat e tyre si thesarin më të shtrenjtë.

5 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 7584 additional Info on that Topic: epavarura.com/video-mahniteseledhatimi-nenes-ndjesia-e-bukur-ne-bote/ […]

Comments are closed.