Në rrjetet sociale po shpëndahet me shpejtësi një video ‘parodi’ nga rrjeti britanik i supermarketeve, duke bërë shaka me rezultatin e zgjedhjeve amerikane. Vajza e vogël me fytyrën e Hilary Clinton, babai është veshur nën petkun e Barack Obamës dhe një qen mban fytyrën e Donal Trump. Rezultati? Pothuajse 100 milion klikime në Facebook.

Videoja origjinale zgjat 2 minuta, ndërsa videoja parodi vetëm 38 sekonda. Në versionin humoristik baby Hillary, zgjohet në mëngjes dhe vrapon në kopsht për të luajtur me dhuratën e ndërtuar nga babai Obama (një trampolinë e madhe për tu hedhur, e cila presupozon Shtëpinë e bardhë) të cilën e zë i pari qeni Trump. Ky i fundit hidhet i gëzuar në tapetin elastik.

5 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 50239 additional Information on that Topic: epavarura.com/video-parodia-qe-po-thyen-rrjetin-trumpi-rremben-vogelushes-hillary-dhuraten-e-baba-obames/ […]

Comments are closed.