Gjendet në Rusi një çantë me simbole të organizatës famëkeqe naziste me dy kafka të pazakonta në të. Sipas agjencisë ruse Interfax, valixhja u gjet në fshatin Kamennomostsky në Adygea.

Pyetja e madhe, natyrisht, është nëse kjo është dëshmi se nazistët ishin në lidhje me alienët, apo janë kafka kafshësh.

Fotografitë e publikuara kanë qarkulluar në kanalin më të famshëm të videove, YouTube, dhe në faqet e ndryshme konspirative.

Uebfaqet me teori konspirative, janë të mendimit se kjo është dëshmi e fortë se nazistët janë takuar me alienët.

Arka kishte logon e organizatës naziste Ahnenerbe.

4 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Read More Info here to that Topic: epavarura.com/zbulohet-arka-naziste-gjenden-dy-kafka-jashtetokesore/ […]

Comments are closed.